Boulle komód
Boulle komód
Boulle komód

2

VILLÁMÁRON ELKELT

Méret: 108 x 128 x 44 cm
Boulle komód

feketére fényezett fa, rézintarziával kombinált teknőspáncél díszítéssel, aranyozott bronz veretekkel, márvány tetővel
Kikiáltási ár: hamarosan