Boulle kredenc
Boulle kredenc
Boulle kredenc

1

Boulle kredenc

Méret: 112 x 76 x 36 cm
feketére fényezett fa, rézintarziával kombinált teknőspáncél díszítéssel, aranyozott bronz veretekkel, márvány tetővel
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%