21

Budai antik ezüst keresztelőpohár

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 96 g, 11,5 x 6,5 cm
jelzett: Buda 18??-es fémjel, JW (Josephus Wurtzinger) mesterjegy ( 17 )
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%