6013

Raszler Károly (1925-2005)

Budapest felszabadítása 1945

Technika: rézkarc, papír
Méret: 19,5 x 30 cm
j.j.l.: Raszler Károly
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%