Buddha, XVIII. század

38

Buddha, XVIII. század

Technika: aranyozott bronz
Méret: 11 cm
A szobor alján egy bevésett dupla dorje vagy gyémántjogar kereszt látható, amely a tökéletes spontán buddhaaktivitást jelképezi minden lény javára. A dorje a tökéletes elpusztíthatatlanságot jelképezi.
Ha a szobrot finoman megrázzuk zörög, mert a szobor felszentelt, áldásokat, apróbb ereklyéket tartalmaz.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%