51

Döbröczöni Kálmán (1899-1965)

Capri

olaj, vászon
68,5x79 cm
j.j.l.: Döbröczöni Capri 1934
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%