9

Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920)

Capri

Technika: olaj, vászon
Méret: 44 x 32 cm
j.b.l.: Kriesch A. 91 Capri
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%