33

Cholnoky Jenő Utazás a sátán szekerén I-II./egybekötve/

Technika: könyv
Bp. 1928. (Bíró.) 104 l. 102 l. /Ifjúság és élet könyvei II./ Korabeli aranyozott félvászon-kötésben. / 28 és 36 képpel /
Kikiáltási ár: 3 500 Ft (11 EUR*, 12 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%