34

Cholnoky Jenő: A Föld titkai I-VI.

Teljes sorozat.
1. A napsugár diadala. 107 kép és 67 ábra a szövegben. 314 l. 1 sztl. lev. 33 t.;
2. A jégvilág. A sarkkutatások története. Második 1929-ig kieg. és átdolg. kiad. 67 kép és 14 ábra a szövegben. 231 l. 24 t.;
3. Az ember drámája. 117 kép és 70 ábra a szövegben. 351 l. 40 t.
4. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. 135 kép és 46 ábra a szövegben. 331 l. 40 t. "/A Magyar Földrajzi Társaság kiadványa Dr. Cholnoky Jenő jubileuma alkalmából./
Egységes aranyozott kiadói egészvászon kötésben."
5. A tenger. 138 kép és 83 ábra a szövegben. 323 l. 40 t.
6. A Föld megismerésének története. 130 kép és 57 ábra a szövegben. 354 l. 1 sztl. lev.
Bp. (1930-32.) Singer és Wolfner. Minden kötet fotókkal, ábrákkal térképvázlatokkal gazdagon illusztrálva.
Kikiáltási ár: 9 000 Ft (29 EUR*, 31 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%