71

Orosz János (1932)

Fekete lányka

Technika: olaj, vászon
Méret: 25 x 20 cm
j.j.l.: Orosz János 1982
HUF 40 000 — 50 000
EUR 129 — 161
USD 139 — 174

Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%