9

Kádár György (1912-2002)

Organikus formák/11 (1986)

Technika: olaj, farost
Méret: 100 x 122 cm
j.b.l.: Kádár
HUF 1 000 000 — 1 300 000
EUR 3 213 — 4 177
USD 3 478 — 4 521

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%