84

Mátis Rita (1967)

Virágszedők (2015)

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 110 cm
jelezve a hátoldalon: Mátis Rita
HUF 550 000 — 600 000
EUR 1 767 — 1 928
USD 1 913 — 2 087

Kikiáltási ár: 410 000 Ft (1 317 EUR*, 1 426 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%