61

Marosán Gyula (1915-2003)

Cím nélkül (1970)

Technika: olaj, farost
Méret: 36 x 34 cm
j.j.l.: Marosán 1970
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%