17

Juhász Dóra (1966)

Cím nélkül (2014)

Technika: olaj, vászon
Méret: 120x100 cm
j.h.: Juhász Dóra 2014
HUF 700 000 — 900 000
EUR 2 249 — 2 892
USD 2 434 — 3 130

Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%