20

Csík István (1930)

Cím nélkül

Technika: olaj, farost
Méret: 23 x 30 cm
j.j.l.: CsI 89
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%