Mózes Katalin: Cirkusz 1. (PSG tétel) (2010)

346

Mózes Katalin (1951)

Cirkusz 1. (PSG tétel)

akvarell, grafit, papír,
20 x 15 cm,
j.b.l.: Mózes,
j.f.: 2010
Kikiáltási ár: 26 000 Ft (84 EUR*, 90 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%