65

Ottó László (1966)

Color Waves

Technika: akril, vászon
Méret: 90 x 90 cm
jelezve a hátoldalon: László Ottó 2017
HUF 560 000 — 650 000
EUR 1 799 — 2 089
USD 1 947 — 2 260

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%