98

Copf cilinderes almárium

Technika: fenyő alapon cseresznyefa
Méret: 126 x 62 x 210 cm
1780 körül, gazdag intarziával, eredeti állapotban, eredeti zárral, eredeti veretekkel, restaurálandó
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%