33

Felekiné Gáspár Anni (1902-1992)

Család (1953)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 110 cm
j.b.l.: F. Gáspár A. 1953
sérült
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%