110

Vojnich Erzsébet (1953)

Csatorna, 2000-2003

Technika: olaj, vászon
Méret: 94 x 140 cm
j.j.l.: Vojnich
HUF 1 000 000 — 1 200 000
EUR 3 213 — 3 856
USD 3 478 — 4 173

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%