Cseh ezüst kínálótál pár, ólomkristály betéttel

17

800-as finomságú ezüst, csiszolt ólomkristály, bruttó 92 g, 11 cm Ø, jelzett: Cseh 1929-1942 között hsznált fémjel, FB mesterjegy
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%