Csehszlovák ezüst tálca
Csehszlovák ezüst tálca

31

Csehszlovák ezüst tálca

800-as finomságú ezüst, 1008 g, Ø 36 cm, jelzett: Csehszlovák 1929-től használt fémjel, MV mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%