332

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 60,5 cm
j.j.l.: Ilosvai Varga I
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 607 — 1 928
USD 1 739 — 2 087

Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 340 000 Ft