61

Schubert Ernő (1903-1960)

Csendélet

Technika: akvarell, papír
Méret: 23 x 25 cm
j.j.l.: Schubert 944
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%