23

Piroska János (1894-1987)

Csendélet

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 44 cm
j.j.l.: Piroska J. 1942
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%