27

Boemm Ritta (1868-1948)

Csendélet babákkal

olaj, vászon,
57 x 80 cm,
j.b.l.: Boemm Ritta
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%