559

Túry Mária (1930-1992)

Csendélet kagylóval

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Túry
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%