65

Cukorcsipesz

Méret: 14 cm
30g, jelzett: Bécsi 1872-1922 között használt fémjel, SH mesterjegy
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 12 000 Ft