Pesti ezüst cukordoboz cukorcsipesszel

57

925-as finomságú ezüst, 266 g, 9 x 12 x 8 cm, jelzett: Pest, 1966-1999 között használt fémjel, PV gyártójel, csipesz:800-as finomságú ezüst, 18 g, 10 cm, jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel

Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%