15

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Darvas Lili öltözőjében

Pasztell, karton,
30 x 40 cm,
j.b.l.: Darvas Lili öltözőjében 922,
j.j.l.: Rónai, Hátoldalán MNG 8656 fotókép
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft (11 568 EUR*, 12 520 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%