Debreceni antik ezüst kanál 3 db

101

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 187 g
jelzett: Debrecen, XIX. első fele HP és Carolus Huszár mesterjegy
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%