12

Benedek Jenő, id. (1906-1987)

Delelő nyáj

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 140 cm
j.j.l.: Benedek
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%