Delfti vázapár

7

Delfti vázapár

ónmázas fajansz, 29,5 cm, jelzett: talpán kékkel festett szimbólum, XVIII. század, Ferenc Ferdinánd hagyatékából
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%