101

Devil, Naomi (1987)

Démon (2016)

Technika: olaj, nyomda print, vászon
Méret: 65 x 130 cm
j.j.l.: Naomi Devil

Ördög Noémi, művésznevén Naomi Devil a La Femme Magazin idei 50 fiatal tehetség programjának kiválasztottja. Fiatal kora ellenére nem pályakezdő. Tizenöt éve kiugró szereplője a művészeti életnek. Tizenkét országban, hat fővárosban mutatták már be műveit a közönségnek. (London, Párizs, Bécs, Budapest, Prága, Moszkva) Számtalan önálló kiállítását, és nemzetközi sikerét tehetségén kívül a kiváló képzésnek is köszönheti. Bécsben a képzőművészeti akadémián festő szakon, és az iparművészetin grafikus design szakon szerzett két diplomát. Emellett három évet tanult a bécsi műszaki egyetem építész szakán. Magas technikai tudással, igényesen dolgozik. Képein sziporkázó ötletekkel keveri a múltat és a jelent.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%