9

Sebők Zsigmond (1861-1916)

Dörmögő Dömötör utazása a cserkészfiúkkal - Dörmögő Dömötör szerencséje

Méret: 18 x 26 cm
Budpest
Franklin - Társulat, Budapest
Moldován Béla rajzaival
144 oldal
félvászon kötés
kissé kopottas
Kikiáltási ár: 4 500 Ft (14 EUR*, 16 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%