44

Péry Puci (Pauer Gyula, Érmezei Zoltán és Rauschenberger János)

Dráva-parti táj

olaj, vászon, 360 x 180 cm, j.n.

írások Péry Puciról
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (8 997 EUR*, 9 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00