29

Domonkos Imre (1917-1995)

Előre!

olaj, vászon, 150 x130 cm, j.j.l.: Domonkos Imre 1950
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
festmény