66

Haász Kati (1971)

Előzmény IX. (2012)

Technika: akril, vászon
Méret: 70 x 70 cm
jelezve a hátoldalon: Haász Kati
HUF 360 000 — 400 000
EUR 1 157 — 1 285
USD 1 252 — 1 391

Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%