Schmal Róza: Elraktározott város II. sorozat 2. (PSG tétel) (2009)

374

Schmal Róza (1979)

Elraktározott város II. sorozat 2. (PSG tétel)

olaj, vászon,
55 x 50 cm,
j. a hátoldalon: Schmal Róza
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%