Empire stílusú ezüst kandeláber

22

800-as finomságú ezüst, 435g, 27 x 24 cm, jelzett: olvashatatlan fémjel
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%