39

Empire stílusú váza

csiszolt, aranyozott üveg, 22 cm, XIX. Század
HUF 80 000 — 120 000
EUR 257 — 386
USD 278 — 417

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%