104

Kertész József (1905-1979)

Épül a házunk, 1953

olaj, vászon, 135 x 165 cm, j.j.l.: Kertész József 1953
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
festmény