24

Komáromi Katz Endre (1880-1969)

Erdei folyópart ladikkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 33 x 44 cm
j.b.l.: Komáromi Katz E
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%