11

Erdélyi elbeszélők

/Bp., 1941,/ Révai. 267 l. Aranyozott kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval
/Írták: Asztalos István, Bánffy Miklós, Gagyi László, Gulácsy Irén, Hunyady Sándor, Kacsó Sándor, Kemény János, Kós Károly, Kovács László, Kuncz Aladár, Makkai Sándor, Molter Károly, Nyírő József, Sipos Domokos, Szenczei László, Tamási Áron, Wass Albert/
Kikiáltási ár: 2 000 Ft (6 EUR*, 7 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%