8

Erdélyi városképek. Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó.

(Bp. 1936.) Révai. 264 p. 24 t. (fotók) 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas ábrákkal. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, eredeti védőborítóval
Kikiáltási ár: 3 000 Ft (10 EUR*, 10 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%