Zichy Jenő: Erotikus jelenet

293

Zichy Mihály (1827-1906)

Erotikus jelenet

rézkarc, papír, 18,5 x 24 cm
j.j.l.: Zichy Jenő, szárazpecsét 137/200
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%