41

Balogh Ervin (1925)

Ezüsthíd

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: B. Ervin
HUF 390 000 — 510 000
EUR 1 253 — 1 639
USD 1 356 — 1 774

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%