Ezüst asztali kínálótál talp

59

Német ezüst asztali kínálótál talp

800-as finomságú ezüst, 376 g, 24 x 15 cm, jelzett: német, 1888-tól használt fémjel, A.P. mesterjegy
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%