Itáliai ezüst boroskancsó

33

Itáliai ezüst boroskancsó

800-as finomságú ezüst, 724 g, 31 x 14 cm, jelzett: XIX. századi itáliai fémjel, SB mesterjegy
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%