Ezüst füles díszpohár

6

Ezüst füles díszpohár

800-as finomságú ezüst, 83 g, 8 x 9 cm, jelzett: A.P. mesterjegy, gravírozva: Mariska 1899 június 15
Kikiáltási ár: 16 000 Ft (51 EUR*, 56 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 16 000 Ft